Drukarnia usługowa

Świadczymy usługi druku również dla firm zewnętrznych. Naszymi klientami są agencje reklamowe oraz szwalnie. Wykonujemy zdobienie wykorzystując technikę znakowania odpowiednią dla danego produktu. Zakres naszych prac obejmuje znakowanie laserem Co2 oraz YAG, drukowanie tampondrukiem, sitodrukiem, termotransferem, tłoczenie na gorąco oraz wydruki ploterowe eco solventowe.

laser2 ploter-trnacy laminator laser ploter-drukujacy sitodruk-full sitodruk-pol tampondruk termoprasa1 termoprasa2 tloczenie

Kontakt

PRETIUM s.c.
91-455 Łódź, ul. Żurawia 3/5
42 203 15 15
660 884 172
e-mail: biuro@pretium.pl
NIP 726 263 98 01

Sekretariat:
Joanna Sobieszczyk:
joanna.sobieszczyk@pretium.pl
42 203 15 15 wew. 101
 
Dział handlowy:
Aneta Szcześniak:
aneta.szczesniak@pretium.pl
42 203 15 15 wew. 111
Dział handlowy:
Sabina Maciejewska:
sabina.maciejewska@pretium.pl
42 203 15 15 wew./ext. 112
  
Dział handlowy:
Kinga Nowakowska:
kinga.nowakowska@pretium.pl
42 203 15 15 wew. 113
Dział handlowy:
Anna Dychto-Kopczyk:
anna.dychto@pretium.pl
42 203 15 15 wew. 114
 
Dział handlowy:
Magda Waszczykowska:
magda.waszczykowska@pretium.pl
42 203 15 15 wew. 115
Dział handlowy:
Klaudia Pietrzak:
klaudia.pietrzak@pretium.pl
42 203 15 15 wew. 116