Drukarnia usługowa

Świadczymy usługi druku również dla firm zewnętrznych. Naszymi klientami są agencje reklamowe oraz szwalnie. Wykonujemy zdobienie wykorzystując technikę znakowania odpowiednią dla danego produktu. Zakres naszych prac obejmuje znakowanie laserem Co2 oraz YAG, drukowanie tampondrukiem, sitodrukiem, termotransferem, tłoczenie na gorąco oraz wydruki ploterowe eco solventowe.

laser2 ploter-trnacy laminator laser ploter-drukujacy sitodruk-full sitodruk-pol tampondruk termoprasa1 termoprasa2 tloczenie

Kontakt

PRETIUM s.c.
91-455 Łódź, ul. Żurawia 3/5
42 203 15 15
660 884 172
e-mail: biuro@pretium.pl
NIP 726 263 98 01

Sekretariat:
Joanna Sobieszczyk: joanna.sobieszczyk@pretium.pl wew. 101

Sprzedaż Polska:
Aneta Szcześniak: aneta.szczesniak@pretium.pl wew. 111
Sabina Maciejewska: sabina.maciejewska@pretium.pl wew. 112
Kinga Nowakowska: kinga.nowakowska@pretium.pl wew. 113
Anna Dychto-Kopczyk: anna.dychto@pretium.pl wew. 114
Magda Waszczykowska: magda.waszczykowska@pretium.pl wew. 115
Katarzyna Kolejwo: katarzyna.kolejwo@pretium.pl wew. 116

Europe:
Sabina Maciejewska: sabina.maciejewska@pretium.pl ext. 112       +48 660 542 318   en/de
Anna Dychto-Kopczyk: anna.dychto@pretium.pl ext. 114       +48 660 542 318   en

Dział graficzny:
grafik@pretium.pl wew. 105